Kadrolux Sp. z o.o. jest profesjonalną firmą specjalizującą się w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami. Jesteśmy obecni na warszawskim rynku nieruchomości już ponad dwadzieścia lat. Posiadamy niezbędne kwalifikacje i doświadczenie do tego, aby sprawnie, starannie i rzetelnie zarządzać Państwa nieruchomością. Do każdego naszego klienta podchodzimy kompleksowo i indywidualnie tak, aby w każdej sytuacji dostarczyć usługę najwyższej jakości.

 

Firma Kadrolux działa na rynku zarządzania nieruchomościami od 1999 roku. Podczas naszej obecności w branży konsekwentnie realizujemy naszą misję, która polega przede wszystkim na dbałości o rzetelność i staranność wykonywanych zadań, a także na stawianiu na innowacje oraz stałej otwartości na klienta. Firma posiada duże doświadczenie w zarządzaniu oraz administrowaniu budynków mieszkalnych Dysponujemy szeregiem referencji od Zarządów administrowanych Wspólnot, które są do wglądu. Łącznie zarządzamy powierzchnią mieszkaniową ponad 80.000 m2 .

Kadrolux jest profesjonalną firmą rodzinną zatrudniającą osoby posiadające specjalistyczne przeszkolenie oraz długoletnie doświadczenie. Zatrudniamy sześciu zarządców nieruchomości, w tym czworo posiadających licencje Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast oraz cztery osoby zajmujące się księgowaniem i finansami, radcę prawnego oraz jedną osobę zajmującą się nadzorem nad usuwaniem awarii i inwestycjami. Dokumenty potwierdzające nasze kwalifikacje są do wglądu na życzenie klienta. Do utrzymania budynków zatrudniamy na zlecenie pracowników specjalizujących się w obsłudze zarządzanych nieruchomości m.in. inżynierów budownictwa, pracowników obsługi technicznej: elektryków, hydraulików, ślusarzy, szklarzy itd.